O nas

Pozytywne Media zostały powołane do życia w prima aprilis i tego samego dnia żarty się skończyły. Jesteśmy niezależną agencją interaktywną, której kluczową działalnością jest SEM (Search Engine Marketing) – marketing w wyszukiwarkach internetowych. Prowadzimy kampanie reklamowe zarówno w największych wyszukiwarkach, jakimi są obecnie Google i YouTube, jak i w tych mniej popularnych na naszym rynku, lecz liczących się za granicą, m.in.: Baidoo, Yahoo, Yandex, Bing czy Seznam. Do głównych usług, które znajdują się w naszym portfolio, należą: pozycjonowanie stron, kampanie AdWords i YouTube, social media, buzz marketing czy reklama mobilna, lecz dla naszych klientów możemy również kupować reklamy na największych serwisach internetowych w Polsce, takich jak: onet.pl czy gazeta.pl. Ponadto prowadzimy szkolenia dla firm i osób indywidualnych, ponieważ chcemy dzielić się naszą wiedzą.

Jesteśmy grupą specjalistów, która przez ostatnią dekadę zbierała doświadczenie pracując dla największych klientów. Pozwoliło nam to bardzo dobrze poznać rynek mediowy, dlatego wiemy, jak zbudować efektywną strategię promocji w sieci. A ponieważ naszymi klientami są firmy z różnych segmentów, czerpiemydużą przyjemność, gdy dzięki naszym działaniom możemy obserwować ich rozwój – rośniemy razem!

Charakteryzują nas:

  • Pozytywne podejście do klienta na każdym etapie współpracy,

  • Jasne zasady współpracy,

  • Wieloletnie doświadczenie,

  • Bezpieczeństwo naszych działań- szczególnie jeśli chodzi o pozycjonowanie stron WWW,

  • Dbałość o satysfakcję naszych klientów- zależy nam na osiąganiu jak najlepszych wyników, z których również my będziemy zadowoleni,

  • Dobra komunikacja- wielu z nas pracowało wcześniej w działach marketingu, więc rozumiemy potrzeby klienta,

  • Uśmiechnięty profesjonalizm.

Każdy może podążać pozytywną drogą w Internecie. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego Partnera. Ty już go znalazłeś!

Napisz do nas!